De ‘pouch-verpakking’ zorgt ervoor dat je niet kunt zien hoe bleek-chic zijn uitmonstering is maar het glas heeft verder geen geheimen. Doorkijk-rosé met licht rood fruit, een fijne kruidigheid en lichte zuren. Kleinood in een grootverpakking.
2023
2022
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 10.99 |
|
|
| Groene currysoep met garnalen en noedels, Geroosterde kip met citrusvruchten en wortels, Zee-egel, Roze bietenlinguine, Curry van zoete aardappel en kikkerwten, Ansjovis, Gehaktsalade Hawaï met ananas en veldsla, Fish and Chips, Shoarma, Vispakketjes met aardappel |
2023
2022
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 10.99 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.