Café de Paris

Brut Rosé
Geproefd op 2 augustus 2024

Met een heel verhaal dat deze wijn het o-la-la van ondeugend Parijs-van-vroeger probeert te belichamen, en een finesse en zwier heeft waar menig champagne niet aan kan tippen, maar handige informatie welke druiven dan zijn gebruikt om volgens de charmatmethode tot mousserende wijn te worden ontbreekt.

Volgens de ene website van die en die en die en die en die druiven, volgens een andere van een heel ander clubje, volgens de volgende van nog weer een ander samenwerkingsverband.

Maakt ook niet uit. Technisch correcte fruitige schuimwijn. Brut, maar niet strakdroog. Niet bepaald verfijnd, ook bepaald niet duur. Al heb je voor hetzelfde geld of een euro meer een prima cava.

wine-score-star
Rosé Mousserend
- Frankrijk - Frankrijk
Producent: Café de Paris
11,5%
droog
Te koop bij Prijs
Cordier € 6.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Vis gestoomd, Haring, Calamares fritos, Popcorn, Sukiyaki, Doritos, Calamari gefrituurd, Tempura, Omelet, Slaschuitjes met eiersalade
wine-score-star
Rosé Mousserend
- Frankrijk - Frankrijk
Producent: Café de Paris
11,5%
droog
Te koop bij Prijs
Cordier € 6.99
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.